Batoniki krówkowe w czekoladzie

DrukujE-mail

Batoniki krówkowe w czekoladzie


BBP – 10.07
Opis

Niewielkie batoniki produkowane w oparciu o tradycyjne staropolskie receptury. Krówki z Milanówka, zatopione w doskonałej czekoladzie belgijskiej zawinięte w owijki foliowe z nadrukiem fleksograficznym do 4 kolorów Pantone

Waga batonika: około 15g

Wymiary batonika bez opakowania: około 40x25x15 mm

Wymiary owijki foliowej: 115x110 mm

Minimalne zamówienie: 3500 sztuk

Okres przydatności: 3 miesiące

Power Banki

 

Power Banki to gadżety reklamowe bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki swojej funkcjonalności zyskały dużą popularność wśród użytkowników urządzeń przenośnych.

Oferta dostępnych modeli powerbanków reklamowych stale się poszerza o nowe wzornictwo jak również o produkty o większej pojemności i rozszerzonej funkcjonalności.

Dla precyzyjnych kampanii gadżetów reklamowych istnieje możliwość wyprodukowania power banków o indywidualnym kształcie.

 

Power banki z firmowym nadrukiem to gadżety reklamowe o większej wartości.

Trwałość i funkcjonalność tego typu materiałów reklamowych zapewnia szeroki i długotrwały zakres oddziaływania.

Gadżety tego typu występują w połączeniu z ogniwami solarnymi – dzięki czemu mogą spełnić rolę gadżetu ekologicznego.

Power banki firmowe występują również między innymi w połączeniu z latarkami, zapalniczkami jak również starterem do akumulatorów samochodowych. 

 

Zastosowanie:

Funkcjonalny gadżet reklamowy dla użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak również osób często podróżujących, lub aktywnie spędzających czas poza domem lub biurem.

Upominki firmowe o większej wartości przeznaczone dla kampanii gadżetów reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

Produkty reklamowe do trwałej ekspozycji logo firmy lub marki.