Bombonierka Złote Praliny

DrukujE-mail

Bombonierka Złote Praliny


BBP – 07.28
Opis

Dziewięć czekoladowych pralin z aksamitnym kremem o kilku smakach do wyboru. praliny ułożone w złotym opakowaniu kartonowym logo, ozdobna ramka, motywy graficzne, teksty itp. tłoczone na pokrywie opakowania całość przewiązana gustowną kokardą -kilkanaście kolorów do wyboru przy większych zamówieniach dostępne także w opakowaniach ze srebrnego kartonu - na zapytanie. Dostępne także w opakowaniu z białego kartonu z dowolnym nadrukiem reklamowym. (min. 200 sztuk)). dostępne smaki kremu: toffi, advocat, rumowy, orzechowy, migdałowy, czekoladowy, five (chrupki z kremem orzechowym), mix smaków.

Waga netto / brutto: 140g / 185g

Wymiary bombonierki: 137x137x44mm

Ilość pralin w bombonierce: 9 sztuk

Okres przydatności: 6 miesięcy

Minimalne zamówienie: 50 sztuk

Gadżety Solarne

 

Gadżety solarne to produkty reklamowe posiadające ekologiczne zasilanie energią elektryczną pozyskaną z energii słonecznej.

Są to głównie ładowarki i baterie do urządzeń stacjonarnych i urządzeń przenośnych takich jak telefony, tablety, odtwarzacze mp3 oraz inne urządzenia, które można zasilać poprzez złącze usb.

Wśród produktów zasilanych solarnie są również latarki, lampiony i wiatraki.

 

Solarne czyli ekologiczne gadżety reklamowe to prężnie rozwijający się trend na rynku gadżetów reklamowych  w Polsce i Europie.

Gadżety, które same zapewniają sobie energię na potrzeby własne lub potrzeby własne z możliwością zasilania innych urządzeń w tym urządzeń przenośnych mogą zaistnieć w szerokim spektrum kampanii gadżetów reklamowych.

 

Zalety:

- nowoczesny produkt

- użyteczny i funkcjonalny

- nie wymaga zasilania oraz może zabezpieczyć zapotrzebowanie na energię urządzeń przenośnych

- produkt ekologiczny

 

Zastosowanie:

- produkt masowy o wyższej wartości

- wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych klientów oraz wyróżniających się pracowników

- promocja wartościowych produktów i marek

- promocja ekologicznego aspektu działalności

- gadżety świąteczne