Drażetki TAK-TAK w blistrach

DrukujE-mail
Drażetki TAK-TAK w blistrach
BBP – 13.11
Drażetki TAK-TAK w blistrach,drażetki reklamowe,dropsy z logo,dropsy z nadrukiem,
Opis

16 drażetek o kilkunastu smakach i kolorach do wyboru zapakowanych w przezroczyste blistry. zamykane srebrną folią aluminiową bez nadruku pakowane w pudełko kartonowe z wielobarwnym nadrukiem reklamowym możliwość wyboru smaku i koloru tabletki oraz włożenia ulotki 62 x 80 mm. dostępne także w opakowaniach z kartonu: złotego, srebrnego lub srebrnego holograficznego mieniącego się kolorami tęczy jak hologram, z tłoczonymi: logotypami, napisami i motywami graficznymi. przy większych zamówieniach możliwość wykonania prostego nadruku na folii aluminiowej w 1-2 kolorach.

WAŻNA INFORMACJA PRAWNA: Ze względu na występujące podobieństwo do leków i obowiązujące prawo na słodyczach służących promocji leków grafika na opakowaniu musi w sposób nie budzący wątpliwości wskazywać, że w opakowaniu znajdują się słodycze, a nie leki.

Waga netto/brutto: 8g / 15g

Wymiary blistra: 62x80 mm

Wymiary pudełka: 83x65x12 mm

Okres przydatności: 36 miesięcy

Minimalne zamówienie: 500 sztuk

Odzież firmowa i reklamowa

 

Odzież firmowa i reklamowa to klasyczny przykład gadżetów reklamowych promujących logo firmy lub marki.

Bogactwo asortymentu i wzornictwa zapewnia możliwość szerokiego zastosowania i dostosowania produktów do zaistniałych potrzeb marketingowych.

Upominki formowe tego typu mogą być częścią niskobudżetowych lub masowych kampanii odzieży reklamowej o niewielkiej wartości, jak również kampanii produktów o wysokiej wartości skierowanych do konkretnej grupy odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety o wyższej wartości skierowane do sprecyzowanej grupy odbiorców

Jako upominki firmowe dla pracowników firmy oraz klientów i dostawców.

Gadżety dla osób w każdym wieku

Jako odzież funkcyjna robocza lub uniform firmowy.

 

JAREER gadżety reklamowe