Drażetki TAK-TAK w blistrach

DrukujE-mail
Drażetki TAK-TAK w blistrach
BBP – 13.11
Drażetki TAK-TAK w blistrach,drażetki reklamowe,dropsy z logo,dropsy z nadrukiem,
Opis

16 drażetek o kilkunastu smakach i kolorach do wyboru zapakowanych w przezroczyste blistry. zamykane srebrną folią aluminiową bez nadruku pakowane w pudełko kartonowe z wielobarwnym nadrukiem reklamowym możliwość wyboru smaku i koloru tabletki oraz włożenia ulotki 62 x 80 mm. dostępne także w opakowaniach z kartonu: złotego, srebrnego lub srebrnego holograficznego mieniącego się kolorami tęczy jak hologram, z tłoczonymi: logotypami, napisami i motywami graficznymi. przy większych zamówieniach możliwość wykonania prostego nadruku na folii aluminiowej w 1-2 kolorach.

WAŻNA INFORMACJA PRAWNA: Ze względu na występujące podobieństwo do leków i obowiązujące prawo na słodyczach służących promocji leków grafika na opakowaniu musi w sposób nie budzący wątpliwości wskazywać, że w opakowaniu znajdują się słodycze, a nie leki.

Waga netto/brutto: 8g / 15g

Wymiary blistra: 62x80 mm

Wymiary pudełka: 83x65x12 mm

Okres przydatności: 36 miesięcy

Minimalne zamówienie: 500 sztuk

Gadżety Solarne

 

Gadżety solarne to produkty reklamowe posiadające ekologiczne zasilanie energią elektryczną pozyskaną z energii słonecznej.

Są to głównie ładowarki i baterie do urządzeń stacjonarnych i urządzeń przenośnych takich jak telefony, tablety, odtwarzacze mp3 oraz inne urządzenia, które można zasilać poprzez złącze usb.

Wśród produktów zasilanych solarnie są również latarki, lampiony i wiatraki.

 

Solarne czyli ekologiczne gadżety reklamowe to prężnie rozwijający się trend na rynku gadżetów reklamowych  w Polsce i Europie.

Gadżety, które same zapewniają sobie energię na potrzeby własne lub potrzeby własne z możliwością zasilania innych urządzeń w tym urządzeń przenośnych mogą zaistnieć w szerokim spektrum kampanii gadżetów reklamowych.

 

Zalety:

- nowoczesny produkt

- użyteczny i funkcjonalny

- nie wymaga zasilania oraz może zabezpieczyć zapotrzebowanie na energię urządzeń przenośnych

- produkt ekologiczny

 

Zastosowanie:

- produkt masowy o wyższej wartości

- wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych klientów oraz wyróżniających się pracowników

- promocja wartościowych produktów i marek

- promocja ekologicznego aspektu działalności

- gadżety świąteczne