Drażetki TAK-TAK w blistrach

DrukujE-mail
Drażetki TAK-TAK w blistrach
BBP – 13.11
Drażetki TAK-TAK w blistrach,drażetki reklamowe,dropsy z logo,dropsy z nadrukiem,
Opis

16 drażetek o kilkunastu smakach i kolorach do wyboru zapakowanych w przezroczyste blistry. zamykane srebrną folią aluminiową bez nadruku pakowane w pudełko kartonowe z wielobarwnym nadrukiem reklamowym możliwość wyboru smaku i koloru tabletki oraz włożenia ulotki 62 x 80 mm. dostępne także w opakowaniach z kartonu: złotego, srebrnego lub srebrnego holograficznego mieniącego się kolorami tęczy jak hologram, z tłoczonymi: logotypami, napisami i motywami graficznymi. przy większych zamówieniach możliwość wykonania prostego nadruku na folii aluminiowej w 1-2 kolorach.

WAŻNA INFORMACJA PRAWNA: Ze względu na występujące podobieństwo do leków i obowiązujące prawo na słodyczach służących promocji leków grafika na opakowaniu musi w sposób nie budzący wątpliwości wskazywać, że w opakowaniu znajdują się słodycze, a nie leki.

Waga netto/brutto: 8g / 15g

Wymiary blistra: 62x80 mm

Wymiary pudełka: 83x65x12 mm

Okres przydatności: 36 miesięcy

Minimalne zamówienie: 500 sztuk

Power Banki

 

Power Banki to gadżety reklamowe bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki swojej funkcjonalności zyskały dużą popularność wśród użytkowników urządzeń przenośnych.

Oferta dostępnych modeli powerbanków reklamowych stale się poszerza o nowe wzornictwo jak również o produkty o większej pojemności i rozszerzonej funkcjonalności.

Dla precyzyjnych kampanii gadżetów reklamowych istnieje możliwość wyprodukowania power banków o indywidualnym kształcie.

 

Power banki z firmowym nadrukiem to gadżety reklamowe o większej wartości.

Trwałość i funkcjonalność tego typu materiałów reklamowych zapewnia szeroki i długotrwały zakres oddziaływania.

Gadżety tego typu występują w połączeniu z ogniwami solarnymi – dzięki czemu mogą spełnić rolę gadżetu ekologicznego.

Power banki firmowe występują również między innymi w połączeniu z latarkami, zapalniczkami jak również starterem do akumulatorów samochodowych. 

 

Zastosowanie:

Funkcjonalny gadżet reklamowy dla użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak również osób często podróżujących, lub aktywnie spędzających czas poza domem lub biurem.

Upominki firmowe o większej wartości przeznaczone dla kampanii gadżetów reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

Produkty reklamowe do trwałej ekspozycji logo firmy lub marki.