Dropsy Mentos w blistrach

DrukujE-mail

Dropsy Mentos w blistrach


BBP – 12.04
Opis

Oryginalne dropsy "Mentos" o kilku smakach i kolorach do wyboru. pakowane w przezroczyste blistry zamykane srebrną, farmaceutyczną folią aluminiową (w standardzie bez nadruku) blistry pakowane w pudełka kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w złotych lub srebrnych pudełkach z tłoczonym logo lub motywami graficznymi' przy dużych zamówieniach możliwość wykonania nadruku na folii aluminiowej w 1-2 kolorach (nadruk typu "tapeta").

WAŻNA INFORMACJA PRAWNA: Z uwagi na występujące podobieństwo do leków oraz obowiązujące prawo na słodyczach służących do promocji leków grafika na opakowaniu musi w sposób nie budzący wątpliwości wskazywać, że w opakowaniu znajdują się słodycze, a nie leki.

Waga netto/brutto: 31g / 40g

Wymiary blistra: 100x70 mm

Wymiary pudełka: 104x73x11 mm

Okres przydatności: 6 m-cy

Minimalne zamówienie: 400 szt.

Power Banki

 

Power Banki to gadżety reklamowe bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki swojej funkcjonalności zyskały dużą popularność wśród użytkowników urządzeń przenośnych.

Oferta dostępnych modeli powerbanków reklamowych stale się poszerza o nowe wzornictwo jak również o produkty o większej pojemności i rozszerzonej funkcjonalności.

Dla precyzyjnych kampanii gadżetów reklamowych istnieje możliwość wyprodukowania power banków o indywidualnym kształcie.

 

Power banki z firmowym nadrukiem to gadżety reklamowe o większej wartości.

Trwałość i funkcjonalność tego typu materiałów reklamowych zapewnia szeroki i długotrwały zakres oddziaływania.

Gadżety tego typu występują w połączeniu z ogniwami solarnymi – dzięki czemu mogą spełnić rolę gadżetu ekologicznego.

Power banki firmowe występują również między innymi w połączeniu z latarkami, zapalniczkami jak również starterem do akumulatorów samochodowych. 

 

Zastosowanie:

Funkcjonalny gadżet reklamowy dla użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak również osób często podróżujących, lub aktywnie spędzających czas poza domem lub biurem.

Upominki firmowe o większej wartości przeznaczone dla kampanii gadżetów reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

Produkty reklamowe do trwałej ekspozycji logo firmy lub marki.