Dropsy Mentos w blistrach

DrukujE-mail

Dropsy Mentos w blistrach


BBP – 12.04
Opis

Oryginalne dropsy "Mentos" o kilku smakach i kolorach do wyboru. pakowane w przezroczyste blistry zamykane srebrną, farmaceutyczną folią aluminiową (w standardzie bez nadruku) blistry pakowane w pudełka kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w złotych lub srebrnych pudełkach z tłoczonym logo lub motywami graficznymi' przy dużych zamówieniach możliwość wykonania nadruku na folii aluminiowej w 1-2 kolorach (nadruk typu "tapeta").

WAŻNA INFORMACJA PRAWNA: Z uwagi na występujące podobieństwo do leków oraz obowiązujące prawo na słodyczach służących do promocji leków grafika na opakowaniu musi w sposób nie budzący wątpliwości wskazywać, że w opakowaniu znajdują się słodycze, a nie leki.

Waga netto/brutto: 31g / 40g

Wymiary blistra: 100x70 mm

Wymiary pudełka: 104x73x11 mm

Okres przydatności: 6 m-cy

Minimalne zamówienie: 400 szt.

Odzież firmowa i reklamowa

 

Odzież firmowa i reklamowa to klasyczny przykład gadżetów reklamowych promujących logo firmy lub marki.

Bogactwo asortymentu i wzornictwa zapewnia możliwość szerokiego zastosowania i dostosowania produktów do zaistniałych potrzeb marketingowych.

Upominki formowe tego typu mogą być częścią niskobudżetowych lub masowych kampanii odzieży reklamowej o niewielkiej wartości, jak również kampanii produktów o wysokiej wartości skierowanych do konkretnej grupy odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety o wyższej wartości skierowane do sprecyzowanej grupy odbiorców

Jako upominki firmowe dla pracowników firmy oraz klientów i dostawców.

Gadżety dla osób w każdym wieku

Jako odzież funkcyjna robocza lub uniform firmowy.

 

JAREER gadżety reklamowe