Dropsy Mentos w blistrach

DrukujE-mail

Dropsy Mentos w blistrach


BBP – 12.04
Opis

Oryginalne dropsy "Mentos" o kilku smakach i kolorach do wyboru. pakowane w przezroczyste blistry zamykane srebrną, farmaceutyczną folią aluminiową (w standardzie bez nadruku) blistry pakowane w pudełka kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w złotych lub srebrnych pudełkach z tłoczonym logo lub motywami graficznymi' przy dużych zamówieniach możliwość wykonania nadruku na folii aluminiowej w 1-2 kolorach (nadruk typu "tapeta").

WAŻNA INFORMACJA PRAWNA: Z uwagi na występujące podobieństwo do leków oraz obowiązujące prawo na słodyczach służących do promocji leków grafika na opakowaniu musi w sposób nie budzący wątpliwości wskazywać, że w opakowaniu znajdują się słodycze, a nie leki.

Waga netto/brutto: 31g / 40g

Wymiary blistra: 100x70 mm

Wymiary pudełka: 104x73x11 mm

Okres przydatności: 6 m-cy

Minimalne zamówienie: 400 szt.

Gadżety Solarne

 

Gadżety solarne to produkty reklamowe posiadające ekologiczne zasilanie energią elektryczną pozyskaną z energii słonecznej.

Są to głównie ładowarki i baterie do urządzeń stacjonarnych i urządzeń przenośnych takich jak telefony, tablety, odtwarzacze mp3 oraz inne urządzenia, które można zasilać poprzez złącze usb.

Wśród produktów zasilanych solarnie są również latarki, lampiony i wiatraki.

 

Solarne czyli ekologiczne gadżety reklamowe to prężnie rozwijający się trend na rynku gadżetów reklamowych  w Polsce i Europie.

Gadżety, które same zapewniają sobie energię na potrzeby własne lub potrzeby własne z możliwością zasilania innych urządzeń w tym urządzeń przenośnych mogą zaistnieć w szerokim spektrum kampanii gadżetów reklamowych.

 

Zalety:

- nowoczesny produkt

- użyteczny i funkcjonalny

- nie wymaga zasilania oraz może zabezpieczyć zapotrzebowanie na energię urządzeń przenośnych

- produkt ekologiczny

 

Zastosowanie:

- produkt masowy o wyższej wartości

- wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych klientów oraz wyróżniających się pracowników

- promocja wartościowych produktów i marek

- promocja ekologicznego aspektu działalności

- gadżety świąteczne