Gra - drewniany labirynt

DrukujE-mail
Gra - drewniany labirynt
MCM – 50426
Gra - drewniany labirynt,gra labirynt z logo,gra labirynt z nadrukiem,gry reklamowe,gry firmowe,reklamowe gadżety,gadżety z logo firmy,gadzety promocyjne
Cena podstawowa 7,73 zł
Cena / kg:
Opis

Gra zręcznościowa - drewniany labirynt. W zestawie z metalową kulką, którą należy doprowadzić do finałowego dołka. Logotyp można umieścić bezpośrednio na produkcie.


Rozmiar 9 x 9 x 2,4 

Opakowanie kartonowe

Ilość szt. w kartonie małe 160/duże 160

Grupa znakowania T4 (tampodruk), L3 (grawer laserowy)

Wielkość znakowania 4 x 2

Materiał drewno

Gadżety kibica

 

Gadżety kibica to gadżety reklamowe, które umilą i uwydatnią kibicowanie podczas meczów, imprez sportowych czy sportowych konkurencji podczas spotkań i wydarzeń firmowych.

Upominki firmowe tego typu mają zastosowanie praktycznie przez cały rok dzięki czemu okres ekspozycji logo może być długotrwały.

Produkty reklamowe tego typu są przeznaczone dla konkretnych grup odbiorców lub do zastosowania podczas szczególnych wydarzeń.

Gadżetami kibica mogą być produkty wspomagające kibicowanie takie jak łapy kibica, trąbki, dmuchane kije lub dłonie jak również elementy ubioru takie jak koszulki, czapeczki oraz przedmioty codziennego użytku i biurowe, takie jak breloki, długopisy, przypinki, kubki i wiele innych.

Gadżety kibica nie mają ograniczeń jeżeli chodzi o formę i rodzaj dzięki czemu dają duże pole dla kreatywnego wykorzystania różnego rodzaju produktów na potrzeby kibicowania.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety dla kibiców podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych.

Jako upominki firmowe dla pracowników podczas wydarzeń firmowych.

Gadżety dla osób w każdym wieku oraz o szerokim spektrum produktów do wykorzystania.