Jajka wielkanocne (luzem)

DrukujE-mail

Jajka wielkanocne (luzem)


BBP – 20.10
Opis

Naturalnej wielkości jajka z wysokiej jakości czekolad belgijskich - mlecznej lub deserowej. jajka puste w środku zawinięte w folię alumioniową z wiosennymi motywami wielkanocnymi układane ne ekologicznych wytłaczankach po 30 jajek na warstwie, 5 warstw w opakowaniu (150 jajek w opakowaniu) możliwość zawinięcia jajek w folię z nadrukiem reklamowym (dopłata za druk folii i matryce, nieco dłuższy termin realizacji)

Waga netto/brutto: ok. 30-35g

Wymiary jajka: 68x47 mm Okres przydatności: 6 miesięcy

Minimalne zamówienie: 150 szt. (folia uniwersalna) / 1000 szt. (nadruk reklamowy)

Liczba jajek na warstwie wytłaczanki: 30

Opakowanie zbiorcze: 150 jajek (5 warstw po 30 jajek)

Power Banki

 

Power Banki to gadżety reklamowe bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki swojej funkcjonalności zyskały dużą popularność wśród użytkowników urządzeń przenośnych.

Oferta dostępnych modeli powerbanków reklamowych stale się poszerza o nowe wzornictwo jak również o produkty o większej pojemności i rozszerzonej funkcjonalności.

Dla precyzyjnych kampanii gadżetów reklamowych istnieje możliwość wyprodukowania power banków o indywidualnym kształcie.

 

Power banki z firmowym nadrukiem to gadżety reklamowe o większej wartości.

Trwałość i funkcjonalność tego typu materiałów reklamowych zapewnia szeroki i długotrwały zakres oddziaływania.

Gadżety tego typu występują w połączeniu z ogniwami solarnymi – dzięki czemu mogą spełnić rolę gadżetu ekologicznego.

Power banki firmowe występują również między innymi w połączeniu z latarkami, zapalniczkami jak również starterem do akumulatorów samochodowych. 

 

Zastosowanie:

Funkcjonalny gadżet reklamowy dla użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak również osób często podróżujących, lub aktywnie spędzających czas poza domem lub biurem.

Upominki firmowe o większej wartości przeznaczone dla kampanii gadżetów reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

Produkty reklamowe do trwałej ekspozycji logo firmy lub marki.