Jajko Pisanka Standard

DrukujE-mail

Jajko Pisanka Standard


BBP – 20.20
Opis

Niepowtarzalne, dwukolorowe jajko z wysokiej jakości czekolad belgijskich: mlecznej i białej zapakowane w przezroczystą kopertę i ułożone na złotej, srebrnej lub czerwonej wyprasce w opakowaniu kartonowym z okienkiem, przez które widać pisankę. w standardzie opakowanie z białego kartonu z nadrukiem reklamowym. dostępne również w opakowaniach z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego, holograficznego) z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi.

minimalne zamówienie:200 szt

wymiary jajka:125x90x7 mm

wymiary opakowania:147x143x11mm

waga netto/brutto: 60g/80g

okres przydatności: 6 miesięcy

Power Banki

 

Power Banki to gadżety reklamowe bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki swojej funkcjonalności zyskały dużą popularność wśród użytkowników urządzeń przenośnych.

Oferta dostępnych modeli powerbanków reklamowych stale się poszerza o nowe wzornictwo jak również o produkty o większej pojemności i rozszerzonej funkcjonalności.

Dla precyzyjnych kampanii gadżetów reklamowych istnieje możliwość wyprodukowania power banków o indywidualnym kształcie.

 

Power banki z firmowym nadrukiem to gadżety reklamowe o większej wartości.

Trwałość i funkcjonalność tego typu materiałów reklamowych zapewnia szeroki i długotrwały zakres oddziaływania.

Gadżety tego typu występują w połączeniu z ogniwami solarnymi – dzięki czemu mogą spełnić rolę gadżetu ekologicznego.

Power banki firmowe występują również między innymi w połączeniu z latarkami, zapalniczkami jak również starterem do akumulatorów samochodowych. 

 

Zastosowanie:

Funkcjonalny gadżet reklamowy dla użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak również osób często podróżujących, lub aktywnie spędzających czas poza domem lub biurem.

Upominki firmowe o większej wartości przeznaczone dla kampanii gadżetów reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

Produkty reklamowe do trwałej ekspozycji logo firmy lub marki.