Lampka rowerowa

DrukujE-mail
Lampka rowerowa
MCM – 90465
Lampka rowerowa,Lampka rowerowa z logo,Lampka rowerowa z nadrukiem,Lampka rowerowa dla firm,gadżety z logo,materiały reklamowe,upominki reklamowe
Cena podstawowa 24,33 zł
Cena / kg:
Lampka rowerowa,Lampka rowerowa z logo,Lampka rowerowa z nadrukiem,Lampka rowerowa dla firm,gadżety z logo,materiały reklamowe,upominki reklamowe
Opis

Lampka rowerowa z nadrukiem

Lampka rowerowa z uchwytem do mocowania. Posiada trzy tryby świecenia - jasne ciągłe, ciemne ciągłe lub migające światło. Logotyp można umieścić bezpośrednio na produkcie.

Rozmiar 9 x 5,5 x 6,6 cm 

Opakowanie kartonowe

Grupa znakowania T3 (tampodruk)

Wielkość znakowania 4 x 1,5 cm

Marka Pozostałe

Materiał plastik

Gadżety kibica

 

Gadżety kibica to gadżety reklamowe, które umilą i uwydatnią kibicowanie podczas meczów, imprez sportowych czy sportowych konkurencji podczas spotkań i wydarzeń firmowych.

Upominki firmowe tego typu mają zastosowanie praktycznie przez cały rok dzięki czemu okres ekspozycji logo może być długotrwały.

Produkty reklamowe tego typu są przeznaczone dla konkretnych grup odbiorców lub do zastosowania podczas szczególnych wydarzeń.

Gadżetami kibica mogą być produkty wspomagające kibicowanie takie jak łapy kibica, trąbki, dmuchane kije lub dłonie jak również elementy ubioru takie jak koszulki, czapeczki oraz przedmioty codziennego użytku i biurowe, takie jak breloki, długopisy, przypinki, kubki i wiele innych.

Gadżety kibica nie mają ograniczeń jeżeli chodzi o formę i rodzaj dzięki czemu dają duże pole dla kreatywnego wykorzystania różnego rodzaju produktów na potrzeby kibicowania.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety dla kibiców podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych.

Jako upominki firmowe dla pracowników podczas wydarzeń firmowych.

Gadżety dla osób w każdym wieku oraz o szerokim spektrum produktów do wykorzystania.