Pamięć USB OTN3 OTG

DrukujE-mail
Pamięć USB OTG
WEK - OTN3 OTG
Pamięć USB,Pendrive otg,Pendrive otg z logo,Pendrive otg z grawerem,Pendrive firmowy,Gadżety do komputera,gadżety z logo,upominki firmowe
Opis

Pamięć metalowy z wieczystą grawrancją USB OTG

Nowe USB 3.0 TW022 pozwala na stosowanie jednego nośnika danych w wielu urządzeniach (nawet jednocześnie). Ten niewielki pendrive z jednej strony został wyposażony w standardowe złącze USB 3.0, a z drugiej – w microUSB (2.0) z funkcją OTG (On-The-Go). Funkcja USB OTG pozwala na przenoszenie danych z tradycyjnego komputera na nowoczesne urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety. Jednak, co ważne, liczy się także kompatybilność i możliwość obsługiwania funkcji OTG. Miniaturowy kształt nośnika pozwala na noszenie go z kluczami bądź zawieszenie na smyczy czy breloczku i tym samym ułatwia dzielenie się danymi. Innowacyjny pendrive doskonale sprawdzi się też jako gadżet reklamowy dla nowoczesnego klienta! Grawer laserowy* i nadruk kolorowy pozwoli na zachowanie logotypu firmy w pamięci na długo.
*Wykonanie znakowania możliwe tylko na jednej stronie obudowy
dwa złącza: USB 3.0 i micro USB z funkcją OTG
idealny do smartfonów i tabletów (system Android)
praktyczna, miniaturowa obudowa
możliwość przymocowania do smyczy
USB 3.0 bez zatyczki
dostępne pojemności: 16, 32, 64 GB
wieczysta gwarancja

Gadżety Solarne

 

Gadżety solarne to produkty reklamowe posiadające ekologiczne zasilanie energią elektryczną pozyskaną z energii słonecznej.

Są to głównie ładowarki i baterie do urządzeń stacjonarnych i urządzeń przenośnych takich jak telefony, tablety, odtwarzacze mp3 oraz inne urządzenia, które można zasilać poprzez złącze usb.

Wśród produktów zasilanych solarnie są również latarki, lampiony i wiatraki.

 

Solarne czyli ekologiczne gadżety reklamowe to prężnie rozwijający się trend na rynku gadżetów reklamowych  w Polsce i Europie.

Gadżety, które same zapewniają sobie energię na potrzeby własne lub potrzeby własne z możliwością zasilania innych urządzeń w tym urządzeń przenośnych mogą zaistnieć w szerokim spektrum kampanii gadżetów reklamowych.

 

Zalety:

- nowoczesny produkt

- użyteczny i funkcjonalny

- nie wymaga zasilania oraz może zabezpieczyć zapotrzebowanie na energię urządzeń przenośnych

- produkt ekologiczny

 

Zastosowanie:

- produkt masowy o wyższej wartości

- wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych klientów oraz wyróżniających się pracowników

- promocja wartościowych produktów i marek

- promocja ekologicznego aspektu działalności

- gadżety świąteczne