Pendrive Pdv-30

DrukujE-mail
Pendrive mini USB
UBS – PPDv-30
Opis

Pendrive mini USB

MiniUSB w silikownie Złożona z dwóch części tak by łatwo można było łatwo odpiąć samą pamięć i podłączyć do stacji USB Dwa breloki (jeden dla części z pamięci, drugi dla metalowego zaczepu/pokrowca)

Podstawowe informacje

Pojemność: 1GB - 64GB

Obudowa: skóra/aluminium/silikon

Wymiary: 96 x 20 x 11 mm (przy złączonych obydwu częściach)

Powierzchnia logo: silikon: 12 x 12 mm,

Pozostałe informacje

Gwarancja: 24 miesiące

Kompatybilne z: Windows/MacOS/Linux Złącze: USB 2.0

Gadżety kibica

 

Gadżety kibica to gadżety reklamowe, które umilą i uwydatnią kibicowanie podczas meczów, imprez sportowych czy sportowych konkurencji podczas spotkań i wydarzeń firmowych.

Upominki firmowe tego typu mają zastosowanie praktycznie przez cały rok dzięki czemu okres ekspozycji logo może być długotrwały.

Produkty reklamowe tego typu są przeznaczone dla konkretnych grup odbiorców lub do zastosowania podczas szczególnych wydarzeń.

Gadżetami kibica mogą być produkty wspomagające kibicowanie takie jak łapy kibica, trąbki, dmuchane kije lub dłonie jak również elementy ubioru takie jak koszulki, czapeczki oraz przedmioty codziennego użytku i biurowe, takie jak breloki, długopisy, przypinki, kubki i wiele innych.

Gadżety kibica nie mają ograniczeń jeżeli chodzi o formę i rodzaj dzięki czemu dają duże pole dla kreatywnego wykorzystania różnego rodzaju produktów na potrzeby kibicowania.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety dla kibiców podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych.

Jako upominki firmowe dla pracowników podczas wydarzeń firmowych.

Gadżety dla osób w każdym wieku oraz o szerokim spektrum produktów do wykorzystania.