Porcelanowy garnek z sylikonowymi uchwytami

DrukujE-mail
Porcelanowy garnek z sylikonowymi uchwytami
MCM - 88894
Porcelanowy garnek,Porcelanowy garnek z logo,Porcelanowy garnek z nadrukiem
Cena podstawowa 18,96 zł
Cena / kg:
Porcelanowy garnek,Porcelanowy garnek z logo,Porcelanowy garnek z nadrukiem
Porcelanowy garnek,Porcelanowy garnek z logo,Porcelanowy garnek z nadrukiem
Opis

Porcelanowy garnek jest nie tylko łatwy do utrzymania w czystości (można go myć w zmywarce, a także używać w mikrofalówce), ale ze względu na swoje walory dekoracyjne może służyć do estetycznego serwowania potraw. Uchwyty i pokrywa wykonane są z kolorowego sylikonu odpornego na ciepło oraz utrzymujacego temperaturę.

Wymiary produktu 10,5 x 9 x 4,8

Grupa nadruku C2 (Kalkomania)

Wymiary znakowania 4 x 3

Gadżety kibica

 

Gadżety kibica to gadżety reklamowe, które umilą i uwydatnią kibicowanie podczas meczów, imprez sportowych czy sportowych konkurencji podczas spotkań i wydarzeń firmowych.

Upominki firmowe tego typu mają zastosowanie praktycznie przez cały rok dzięki czemu okres ekspozycji logo może być długotrwały.

Produkty reklamowe tego typu są przeznaczone dla konkretnych grup odbiorców lub do zastosowania podczas szczególnych wydarzeń.

Gadżetami kibica mogą być produkty wspomagające kibicowanie takie jak łapy kibica, trąbki, dmuchane kije lub dłonie jak również elementy ubioru takie jak koszulki, czapeczki oraz przedmioty codziennego użytku i biurowe, takie jak breloki, długopisy, przypinki, kubki i wiele innych.

Gadżety kibica nie mają ograniczeń jeżeli chodzi o formę i rodzaj dzięki czemu dają duże pole dla kreatywnego wykorzystania różnego rodzaju produktów na potrzeby kibicowania.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety dla kibiców podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych.

Jako upominki firmowe dla pracowników podczas wydarzeń firmowych.

Gadżety dla osób w każdym wieku oraz o szerokim spektrum produktów do wykorzystania.