Uchwyt do torby podróżnej

DrukujE-mail
Uchwyt do torby podróżnej
MCM - 68944
Uchwyt do torby podróżnej,podróżne gadżety reklamowe,gadżety podróżne
Cena podstawowa 1,22 zł
Cena / kg:
Opis

Uchwyt do torby podróżnej wykonany z poliestru PVC, zapinany na rzep. Dodatkowo posiada miejsce na dane adresowe. Logotyp proponujemy umieścić na środku uchwytu.

Wymiary produktu 15 x 11,7

Grupa nadruku TT1 (Termotransfer)

Wymiary znakowania 5 x 3

Gadżety kibica

 

Gadżety kibica to gadżety reklamowe, które umilą i uwydatnią kibicowanie podczas meczów, imprez sportowych czy sportowych konkurencji podczas spotkań i wydarzeń firmowych.

Upominki firmowe tego typu mają zastosowanie praktycznie przez cały rok dzięki czemu okres ekspozycji logo może być długotrwały.

Produkty reklamowe tego typu są przeznaczone dla konkretnych grup odbiorców lub do zastosowania podczas szczególnych wydarzeń.

Gadżetami kibica mogą być produkty wspomagające kibicowanie takie jak łapy kibica, trąbki, dmuchane kije lub dłonie jak również elementy ubioru takie jak koszulki, czapeczki oraz przedmioty codziennego użytku i biurowe, takie jak breloki, długopisy, przypinki, kubki i wiele innych.

Gadżety kibica nie mają ograniczeń jeżeli chodzi o formę i rodzaj dzięki czemu dają duże pole dla kreatywnego wykorzystania różnego rodzaju produktów na potrzeby kibicowania.

 

Zastosowanie:

Jako gadżety reklamowe o masowym zastosowaniu.

Gadżety dla kibiców podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych.

Jako upominki firmowe dla pracowników podczas wydarzeń firmowych.

Gadżety dla osób w każdym wieku oraz o szerokim spektrum produktów do wykorzystania.