Zestaw pierwszej pomocy 19-częściowy

DrukujE-mail
Zestaw pierwszej pomocy
PFC - 102040
Zestaw pierwszej pomocy,Zestaw pierwszej pomocy z logo,Zestaw pierwszej pomocy z nadrukiem,Apteczka z logo,gadzety reklamowe,artykuły reklamowe,gadżety firmowe
Cena podstawowa 10,20 zł
Cena / kg:
Zestaw pierwszej pomocy,Zestaw pierwszej pomocy z logo,Zestaw pierwszej pomocy z nadrukiem,Apteczka z logo,gadzety reklamowe,artykuły reklamowe,gadżety firmowe
Opis

Zestaw pierwszej pomocy 19-częściowy.

5 plastrów, 4 waciki nasączone alkoholem, bandaż, chustę trójkątną, 2 agrafki, 5 szt. gazy oraz nożyczki, całość w etui z nylonu. Produkt zgodny z normą EN13485. Nylon 70D. 

Waga 89 Gram 

Dlugosc 13,50 cm 

Wysokosc 4,70 cm 

Szerokosc 9,50 cm

Material Nylon 70D. 

Cechy 5 Plasters 

Recommended decoration option Screenprint 

Print width (mm) 70 

Print height (mm) 30 

Print maximum colours 1

Power Banki

 

Power Banki to gadżety reklamowe bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki swojej funkcjonalności zyskały dużą popularność wśród użytkowników urządzeń przenośnych.

Oferta dostępnych modeli powerbanków reklamowych stale się poszerza o nowe wzornictwo jak również o produkty o większej pojemności i rozszerzonej funkcjonalności.

Dla precyzyjnych kampanii gadżetów reklamowych istnieje możliwość wyprodukowania power banków o indywidualnym kształcie.

 

Power banki z firmowym nadrukiem to gadżety reklamowe o większej wartości.

Trwałość i funkcjonalność tego typu materiałów reklamowych zapewnia szeroki i długotrwały zakres oddziaływania.

Gadżety tego typu występują w połączeniu z ogniwami solarnymi – dzięki czemu mogą spełnić rolę gadżetu ekologicznego.

Power banki firmowe występują również między innymi w połączeniu z latarkami, zapalniczkami jak również starterem do akumulatorów samochodowych. 

 

Zastosowanie:

Funkcjonalny gadżet reklamowy dla użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak również osób często podróżujących, lub aktywnie spędzających czas poza domem lub biurem.

Upominki firmowe o większej wartości przeznaczone dla kampanii gadżetów reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców o sprecyzowanych preferencjach.

Produkty reklamowe do trwałej ekspozycji logo firmy lub marki.