Gadżety reklamowe dla firm

Produkty zaprezentowane w poniższych kategoriach stanowią propozycję gadżetów reklamowych, upominków firmowych oraz pozostałych materiałów reklamowych, z których mogą skorzystać firmy i instytucje w promocji marki, logo firmy lub ogólnego wizerunku.

Wśród szerokiej gamy produktów znajdą Państwo produkty przeznaczone dla masowych kampanii promocyjnych, jak również dla punktowo skierowanych nisko i średnio-nakładowych kampanii bardziej wysublimowanych upominków dla wybranych branż lub wyjątkowych klientów, których warto wyróżnić podarunkiem o wyższej jakości.

 

Ceny podane w katalogu są cenami przykładowymi dla produktów bez oznakowania przy szacunkowym zamówieniu na kwotę powyżej 300 zł netto.

Wycena zamówienia produktów zawartych w katalogu odbywa się każdorazowo na zapytanie złożone drogą mailowo lub po konsultacjach telefonicznych. Wyceny przesyłamy drogą mailową.

Propozycja produktów reklamowych zawartych w katalogu nie stanowi oferty handlowej.

Identyfikatory do bagażu to gadżety reklamowe, które mogą okazać się niezbędne dla każdej osoby, która spędza dużo czasu w podróżny. 

Wyników 1 - 5 z 5

Identyfikator bagażu

Zawieszka na bagaż w indywidualnym kształcie

Zawieszka na bagaż w indywidualnym kształcie MDO - MT1003

Zawieszka do bagażu TRAVELLER

Zawieszka do bagażu MDO - MO8718

Cena podstawowa netto: 1,80 zł

Identyfikator do bagażu

Identyfikator do bagażu MCM - 69055

Cena podstawowa netto: 17,50 zł

Identyfikator bagażu Kemer

Identyfikator bagażu EG - 7918

Cena podstawowa netto: 1,70 zł

Zawieszka do bagażu walizka

Zawieszka do bagażu AXP - V4172

Cena podstawowa netto: 2,15 zł

Kategorie