Szanowni Państwo.

Aby zamówić artykuły zawarte w katalogu na naszej stronie prosimy o przesłanie  drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji:

 - jakie produkty Państwa interesują - w postaci linków lub nymerów ID

 - jaka ilość poszczególnych produktów jest Państwu potrzebna - lub zakres ilościowy ( np. 500-1000 szt.)

 - jaki kolor produktu Państwo preferują, jeżeli produkt może być w kilku kolorach, prosimy o dołączenie takiej informacji

 - jaka forma zdobienia Państwa interesuje - ile kolorów ma mieć nadruk, jeżeli wymagają Państwo aby zdobienie zostało wykonane konkretną techniką zdobienia to prosimy o dołączenie takiej informacji 

 - jeżeli potrzebują Państwo gadżety reklamowe w określonym terminie, prosimy o dołączenie takiej informacji

 

Po otrzymaniu informacji dotyczących zakresu produktowego gadżetów reklamowych oraz formy i ilości kolorów zdobienia, będziemy mogli przygotować dla Państwa wycenę  oraz oszacować termin wykonania zamówienia.

Czas oczekiwania na wycenę nie powinien przekroczyć 24 h w przypadku produktów z magazynów w Polsce i Europie. 

Na podstawie otrzymanej wyceny będą Państwo mogli złożyć formalne zamówienie wycenianych produktów. Zamówienia przyjmujemy w postaci skanu formularza zamówienia. 

W ramach realizacji zamówienia przygotujemy dla Państwa projekt ( + ewentualne 3 bezpłatne poprawki) nadruku na każdym z wybranych produktów reklamowych.

Do wykonania projektów na gadżetach reklamowych konieczne jest przesłanie przez Państwa grafili logo + tekstów w grafice wektorowej. W przypadku wydruków "na papierze" do prawidłowego wydruku potrzebujemy logotypy + teksty w grafice wektorowej oraz grafiki-zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 200-300 dpi.